Hotel Median Geneve Aeroport
Chemin De Colovrex, Ferney-Voltaire, France, 01210
Online rezervace. Ceny od EUR62.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 62
Median Genève Aéroport is ideally located close to the Geneva International Airport. This charming hotel is the perfect base for discovering Geneva, the Jura foothills and Lake Léman.

Median Genève Aéroport features comfortable, guestrooms, each of which is completely air-conditioned and soundproofed for a most relaxing and peaceful stay. The hotel serves an abundant breakfast buffet and has 2 meeting rooms of which accommodate as much as 35 people.

Hotel Median Genève Aéroport benefits from a privileged position less than 1 hour away from Flaine, Megève, Morzine, and Avoriaz ski resorts. A convenient shuttle service, to and from the airport, is available upon request Monday to Friday, 07:30 to 19:00 (subject to availability).

Furthermore, the Median Genève Aéroport Hotel is well situated for business guests attending seminars and conferences at Geneva’s nearby Palexpo.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Median Geneve Aeroport je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Geneva, Switzerland (GVA-Cointrin Intl.) - 1.56 mi
  • Annecy, France (NCY-Annecy - Haute-Savoie) - 22.17 mi
  • Megeve, France (MVV) - 39.22 mi
  • Chambery, France (CMF-Chambery - Savoie) - 43.91 mi
  • Sion, Switzerland (SIR) - 58.14 mi
  Muzea
  • Internationales Automobil-Museum - 1.10 mi
  • International Red Cross and Red Crescent Museum - 1.84 mi
  • Barbier-Mueller Museum - 3.64 mi
  • Asia-Africa Museum - 3.66 mi